فروش تجهیزات اعلام حریق بصورت اورجینال

تنوع محصولات زتای انگلستان نشانه اورجینال بودن
تنوع محصولات زتای انگلستان نشانه اورجینال بودن
ژوئن 28, 2017
اعلام-حریق-نمایندگی-اعلام-حریق
همه چیز درباره سیستم های اعلام حریق
اکتبر 14, 2017

فروش تجهیزات اعلام حریق بصورت اورجینال

سیستم های زنگ هشدار بی سیم:
تکنولوژی بی سیم اکنون یک بخش روزمره از زندگی ما است، هر دو در خانه و در محل کار – با تغییرات اساسی در نحوه کار و ارتباط ما تغییر کرده است.

پیشرفت موازی در تکنولوژی باتری و قطعات الکترونیکی که در ولتاژهای پایین و سطوح قدرت کار می کنند، به این امر کمک کرده است.

تاسیسات ایمنی بحرانی مانند سیستم های تشخیص آتش و زنگ خطر اغلب به تعداد زیادی از دستگاه های زمینه ای نیاز دارند که به دلایل صحت و طول عمر هزینه مالکیت، هنوز ترجیح داده شده و مشخص شده و به عنوان نوع سخت افزار در آینده قابل پیش بینی باقی خواهد ماند.

بنابراین  برای هر دو نوع تکنولوژی “سیمی” و “بی سیم”  ،طرح و یک سیستم تشخیص آتش مشخص میکنند.

دستگاه های سیم کشی باید در جایی که کابل ها برای نصب راحت و مقرون به صرفه هستند، استفاده شود و دستگاه های بی سیم باید از محل نصب کابل ها گران، وقت گیر، غیر عملی یا غیرممکن باشد.

Wi-Fyre یک راه حل واقعا جهانی است، که اجازه می دهد دستگاه های زنگ هشدار سیمی و بی سیم به طور یکپارچه در سیستم های جدید یا موجود Zeta Alarm متداول و یا سیستم های آدرس های آنالوگ متصل شوند.

برای سهولت استفاده از شارژ باتری، سیستم های تشخیص آتش بی

سیم بر روی باند های فرکانسی معیوب در سطوح پایین قدرت تابش کار

می کنند.

راه حل ترکیبی “سیم به بی سیم” ارائه شده توسط Wi-Fyre، دستگاه های بی سیم میدان را در نزدیکی نزدیک به نزدیکترین کانال های مدار ساحلی، حلقه و صوتی نگه می دارد، بنابراین با داشتن سطوح قدرت سیگنال عالی در دسترس، طراحی و کاربرد ساده می شود.

بازدید محصولات بیشتر در صفحه اصلی وب سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *